بهترین دکمه سر آستین در سال 2020

  • 26 مرداد 1399
  • 0 نظر
  • نویسنده

بهترین دکمه سرآستین مردانه

خوشتیپی طیف بسیار گسترده ای دارد و دارای نکات ریز و درشت بسیاری است که می تواند هر نکته کوچک شما را به مدلینگ بودن نزدیک کند یکی از این نکات کوچک و بسیار مهم در مردان دکمه سر آستین است که به تیپ شما حالت کلاسیک و رسمی فوق العاده شیکی می دهد.

اگر پیراهن را بدون کت و یا ژاکت می پوشید با دکمه سر آستین می توانید سیگنالی بی کلام و قدرتمند به مخاطبان خود ارسال کنید و تیپ شما خواه نا خواه از شما با دیگران صحبت می کند اطمینان حاصل کنید آنچه را که شما قصد دارید به اطرافیانتان بگوید.

چه دکمه سر آستینی مناسب سایز شماست؟

جواب ساده و سریع این است که به شما بستگی دارد، یعنی بستگی به تناسب شما دارد و مچ دست شما چقدر بزرگ است.

اگر مچ پیراهن خود را در دستتان بگیرید و دکمه سر آستین بزرگتر از مچ پیراهن جلوه کند سایزش مناسب نیست البته باید بهترین دکمه سر آستین مردانه و آستین پیراهن همدیگر را از نظر اندازه خنثی کنند و متناسب و زیبا به نظر برسند.

بهترین سایز دکمه سر آستین یک و نیم اینچ است اما اگر شما دارای مچ مردانه بزرگی هستید از دکمه دو اینچی هم می توانید استفاده کنید این دوسایز با توجه به سایز مچ دستتان عالی است و متناسب و زیبا به نظر می رسد.

انواع دکمه سر آستین

1- دکمه سرآستین دکمه ای:

این دکمه ها از اول روی پیراهن های آماده دوخته می شوند که معمولا یک یا دو دکمه جهت دیده نشدن مچ دست آقایان و همچنین پیراهن را متناسب تر نشان می دهد. جنس این دکمه ها پلاستیک که به دلیل ارزانی در فرآیند تولید مرسوم تر است.

2- دکمه سر آستین فرانسوی:

دکمه های فرانسوی رسمی ترین دکمه ها هستند و برای لباس های روزانه مخصوصا امور مالی بسیار مناسب هستند که این دکمه با فشار دو انگشت بسته می شوند و به تیپ تان ظرافت و زیبایی خاصی می دهد. جنس دکمه فرانسوی از از پوسته مروارید است که در برابر شکستن پایه و خراشیدگی و تغییر رنگ مقاومت بالایی دارد و برای همین دکمه های فرانسوی گران ترند.

بهترین دکمه سر آستین در سال 2020

دکمه سر آستین فرانسوی

طریقه بستن دکمه سر آستین

• دکمه را تا جایی ببندید که مچ دستتان احساس راحتی کند.

• هنگام بستن دکمه دو انگشت خود را روی آستین پیراهن تان قرار دهید.

• به اندازه کافی دکمه ها را سفت کنید تا بتوانید دستان خود را آزادانه مانند بال به راحتی بلند کنید به طوری که دکمه های سر دست به سمت ساعد دستتان کشیده نشوند.

یادتان باشد شما برای خوشتیپی انتخاب های زیادی دارید که مجموعه این انتخاب ها باعث می شود که فوق العاده به نظر برسید یعنی قرار نیست شما با انتخاب یک کفش و یا یک کراوات شیک همه شخصیت تان را نشان دهید شما قرار است با زنجیره ای از انتخاب هایی که پیوسته و مکمل هم هستند سبک و استایل خودتان را کشف کنید و به جریان بیندازید و با مراجعه به سایت زیر می توانید از این زنجیره پیوسته مطلع شوید:

www.behgan.ir

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه