بهترین جلیقه های مردانه در سال 2020

  • 28 مرداد 1399
  • 0 نظر
  • نویسنده

بهترین جلیقه مردانه

اگر همیشه نسبت به جلیقه ها و کاربردشان کنجکاو بوده اید پس به سایت مناسبی آمده اید و می توانید جواب خیلی از سوال هایتان را بگیرید، در سال های اخیر این لباس جایگاه ویژه ای در دنیای مد و فشن به خود اختصاص داده است.

بهترین جلیقه مردانه از نظر جنس معمولا ابریشم براق است و به هیچ وجه نخ نما نمی شود. جلیقه خوب شخصیت شما را اعیانی و گران نشان می دهد پس از تاثیر جلیقه مردانه در تیپ تان غافل نشوید.

هنگام خرید جلیقه چه باید بدانیم؟

– اول باید به این سوال پاسخ دهیم که این لباس مردانه را کجا می خواهیم بپوشیم؟

– جنس جلیقه‌ها از پلی استر و یا پشم شیشه و ابریشم است قبل از خرید تصمیم بگیرید که دنبال چه جنسی هستید؟!

– به دنبال چه مارکی هستید و از کجا می توانید تهیه کنی؟

– آیا لوازم جانبی جهت تکمیل کردن تیپ تان را دارید یا نه؟

و در هنگام خرید همه حواستان باشد که شما نمی توانید با دستگاه خشک شویی منزل تان این لباس را بشویید باید برای حفظ کیفیت و دوام جلیقه آن را به اتوشویی بیرون از منزل تحویل دهید تا آن را طبق روال شست و شوی اصولی شست و شو دهند.

انواع جلیقه:

1- پفی که به جلیقه‌های ورزشی معروفند که نقش گرم کردن بدن در فصل زمستان و پاییز را ایفا می کنند و چون دارای پشم شیشه در درون خود هستند برای همین حالت پف پفی دارد. این جلیقه ها را معمولا بدون کت و یا پالتو و ژاکت می پوشند.

2- کلاسیک که به سبک رسمی معروفند و معمولا در مناسبت های رسمی از زیر کت می پوشند و این لباس را حتما از بالای پیراهن رسمی می پوشند. و معمولا رنگ این نوع را با کت و یا شلوار ست می کنند که باعث می شود فرد منحصر به فرد و خاص دیده شود.

جلیقه مردانه در فشن 2020

چگونه جلیقه‌های خود را ست کنیم؟

جلیقه‌ها لباس منحصر به فردی هستند اما هیچوقت کانون توجه برای مخاطبانتان نخواهند بود و با توجه به اینکه بهترین جلیقه مردانه در چشم بیننده برجسته خواهد شد شما باید قبل از ست کردن به خود یک تا دو دقیقه فرصت فکر کردن دهید تا ببینید چه در کمد لباستان دارید که به خوبی تیپ تان را تکمیل کند.

بهتر است جلیقه‌تان را در فصل زمستان با پوتین خود ست کنید و در فصل پاییز با رنگ شال گردن تان ست کنید و در مهمانی های های کلاسیک حتما از کت و شلوار و جلیقه –سه تیکه- استفاده کنید تا ظاهرتان برازنده تر و کلاسیک تر شود و یادتان باشد وقتی می خواهید کت و شلوار سه تیکه بپوشید حتما از ساعت جیبی زنجیر دار به عنوان ست استفاده کنید همان طور که می دانید لوازم جانبی تاثیر خیلی زیادی در منحصر به شدن تیپ تان دارد. در ضمن می توانید از کراوات و یا پاپیون هم استفاده کنید که زیبایی استایل تان را چند برابر جلوه دهد.

و برای ادامه آموزه هایتان در دنیای مد و فشن می توانید به سایت زیر مراجعه کنید:

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه