معرفی جذاب ترین ست های شیک زنانه

  • 24 مرداد 1399
  • 0 نظر
  • نویسنده

جذابترین ست شیک زنانه در سال 2020

آیا شما همیشه به دنبال خرید لباس روز هستید؟ باید هر روز کلی پول در جیب خود داشته باشید که بتوانید از پس هزینه های خرید لباس بر بیایید مثل خرید یک تاپ شلوارک شیک زنانه، هر روز یک دست آیا از پسش بر می آیید؟!

دوست دارید بتوانید هنر ست کردن لباس با یک دیگر را بیاموزید؟ دوست دارید با صرفه جویی در زندگی مقتدرانه تر عمل کنید دوست دارید در نوع خود درجه اول و منحصر به فرد باشید درست کردن یک ست شیک زنانه کار دشواری نیست فقط نیاز به این دارید که اطلاعاتتان را به روز کنید و خود را با مسیر دنیای فشن همگام کنید با ما باشید تا ساده ترین راه را نشانتان دهیم.

چگونه روزانه یک ست شیک زنانه برای خود بسازیم؟

• رنگین کمان باشید؛

این استراتژی به تنوع پوشی شما کمک فراوانی می کند مثلا هفته اول گروهی از رنگ قرمز را انتخاب کنید مانند: قرمز ، نارنجی زرد و غیره. در هفته دوم رنگ گروه هفتگی خود را عوض کنید این تنوع بسیار زیادی به پوشش شما می دهد و باعث می شود کمد لباس خود را جست جو کنید و لباس هایی که از رنگشان خوشتان نیامده انتخاب کنید و بپوشید و هر روز یک ست شیک زنانه برای خود مهیا کنید.

• اولین بار در آخرین حضور؛

دکتر جنیفر در کتاب جدید خود به عنوان «تو آنچه که هستی را می پوشی» معتقد است: وقتی یک لباسی را می پوشید آن را در دورترین نقطه کمدتان قرار دهید تا یادتان رود آن را آخرین بار کی پوشیدید و هنگام پوشیدن دوباره آن لباس به شما احساس دلتنگی دست دهد. درواقع بین پوشیدن مدل لباس هایتان وقفه ایجاد کنید.
آلدن ویکر همواره این کار را می کند یعنی لباسی را یک بار می پوشد در دورترین نقطه از کمد خود آویزان می کند تا به خود در گذر زمان یاد آوری کند چقدر لباس هایی دارد که دلتنگشان است و نپوشیده است.

• آن را بنویسید؛

ژورنالی تهیه کنید از لباس هایی که هر روز می پوشید و با هم ست می کنید و اینکه هر ست شیک زنانه چه حسی را به شما القا می کند را یادداشت کنید. نوشتن به شما کمک می کند تا انواع مدل ها، پارچه ها و سبک ها به بهترین وجه ممکن برای شما و سبک زندگی شما کار کنند و در خرید های بعدی آسان تر انتخاب کنید. در واقع احساس و سلیقه خود را با این روش کشف می کنید.

• با دوستان خود مشورت کنید؛

همیشه در هنگام ست شیک زنانه به دنبال افسانه زیبایی نباشید و با واقعیت جلو بروید، همواره از دوستان شیک پوش خود مشورت بگیرید و از آن ها نظرشان را درباره تیپ تان بپرسید زیرا آن ها منطقی تر تیپتان را می بینند و نظر می دهند.

جذاب ترین ست شیک زنانه

جذاب ترین ست شیک زنانه در 2020

  • همواره از نظر جنس و یکرنگی کیف، کفش و کمربند خود را با هم ست کنید.
  • از رنگ تضاد هم –تیره و روشن- در کت و شلوار یا در مانتو شلوار استفاده کنید.
  • رنگ رژتان را با رنگ لاک ناخن هایتان ست کنید.
  • زیور آلات تان را با گل سرتان ست کنید.
  • و در آخر با شال یا روسری که رنگ و طرح زیبا دارد می توانید ست شیک زنانه خود را بسازید.

و همیشه به یاد داشته باشید که همه این موارد را با هم رعایت کنید تا بتوانید به سبکی که ایده آلتان است برسید و حس خوبی نسبت به خود داشته باشید و این حس خوب را با یک ست شیک زنانه به مخاطبانتان انتقال دهید و برای آشنایی مد روز که درباره ست شیک زنانه در سال 2020 می نویسد به آدرس زیر مراجعه کنید:

www.behgan.ir

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه