نکات مهم در بهترین ست های شیک مردانه

  • 25 مرداد 1399
  • 0 نظر
  • نویسنده

ست شیک مردانه

آقایان عزیز به کمد لباس خود نگاهی بیندازید و لباس هایی که دمده است اگر قابل به روز شدن باشد به روزش کنید اگر که نه دورش بیندازید؛ شما از نوع لباس هایتان می توانید استایل محبوب و ایده آلتان را شناسایی کنید و هنگام خرید لباس راحت تر انتخاب کنید. امروزه ست شیک مردانه پیشرو دنیای مد و فشن شده است و این دنیا را به سمت جذاب و پر زرق و برقی می برد چرا که اهمیت دادن و دوست داشتن خود به همه چیز برتری دارد و زندگی را هدفمند و زیبا می کند چون که آدمی را به سمت نو شدن پیش می برد.

چگونه روزانه یک ست شیک مردانه برای خود بسازیم؟

• یک تیپ یکنواخت برای خود انتخاب کنید؛

قرار نیست هر روز لباس متنوع بپوشید همین که استایل ایده آل خودتان را پیدا کنید کافیست، یکی از خوشتیپ ترین ها که ست شیک مردانه، انتخاب می کند و اسطوره جوانان است و هر روز عالی به نظر می رسد دیوید بکهام است اما به دلیل این نیست که مثلا از شنبه تا دوشنبه لباس های جدید می پوشد او کم و بیش تیپ یکسان و یکنواختی دارد همیشه شلوار جینی می پوشد که پاهایش را لاغرتر نشان می دهد و اکثرا تی شرت های رنگ سفید، خاکستری و مشکی می پوشد و همیشه لوازم جانبی اش را مانند عینک آفتابی، ساعت، کفش چرم و کمربندش را باهم ست می کند بنابراین پول خود را در خرید لباس پس انداز می کند و آن را برای خرید لوازم جانبی هزینه می کند. شما می توانید به جای هزینه روی لباس، زیور آلات و کفش ارزان تر بخرید.

• از مجلات و سایت های مد و فشن الهام بگیرید؛

مجلات عکس های بی نظیری از مدلینگ ها می گذارد شما با دنبال کردن مداوم می توانید تشخیص دهید چه لباسایی را در کمد لباستان دارید و در چه چیزهایی با کمبود مواجه هستید نیاز نیست ازسر تا پا به یکباره خرید کنید.

سایت ها به دلیل رایگان بودن می توانند ایده پردازی خوبی را برایتان فراهم کنند.

• جمع کننده نباشید؛

نقش جمع کننده لباس های یک فروشگاه را بازی نکنید حواستان باشد با حوصله یک ست شیک مردانه انتخاب کنید و تاکید ما به شما آقایان برای خرید فقط به یک فروشگاه سر نزنید بعد از بازدید از چند فروشگاه تصمیم بگیرید و انتخاب کنید و سپس با حس خوب آمیخته به اعتماد به نفس ست شیک تان را بپوشید و در نوع استایل و سبک خود بدرخشید.

نکات ست شیک مردانه در 2020

سه نوع ست شیک مردانه

جذاب ترین ست شیک مردانه در 2020

– نوع تیپ خود را مشخص کنید و ببینید چه نوع کمربندی –کلاسیک یا اسپرت- با استایل تان سازگار است.

– هنگام ست کردن کفش به سه گزینه توجه داشته باشید:

• جنس خوب

• پاشنه استاندارد

• قالب و پنجه راحت

– موقع انتخاب پیراهن پیراهنی را انتخاب کنید که آستینش تا روی پنجه دستتان برسد.

ما به شما مردان خوشتیپ توصیه می کنیم جهت دیدن جذاب ترین ست شیک مردانه در 2020 حتما از سایت ها بدون هیچ هزینه اضافی الهام بگیرید و یکی از بهترین ها سایت زیر در این زمینه می باشد که اولین ها و یکتا ترین ها را برایتان ارزانی می دارد:

www.behgan.ir

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه